Baruti | Për Ne
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Për Ne

Historiku

Kompania “Baruti Group” ka mbi dhjetë vite përvojë në fushën e ndërtimtarisë. Përgjatë këtyre viteve kemi arritur të përfundojmë shumë projekte me sukses, duke u bërë kështu një nga kompanitë më të kërkuara në vend.

I gjithë ky sukses është arritur falë një pune dhe përkushtimi të lartë. Ne do të vazhdojmë edhe në të ardhmen të sjellim tek ju ndërtime të veçanta dhe të kualitetit të lartë, të cilat do të përmbushin të gjitha kërkesat tuaja.

CEO – Besart Baruti